USG

Reklama – USG i medycyna estetyczna

Ostatnio gdy przemierzałam Bydgoszcz natknęłam się na pewien szyld. Informował o tym, że pewien salon wygładza zmarszczki jak żelazko i przywraca młodość. Hm, mam już swoje lata, dokładniej to 43, ale nie zastanawiałam się jeszcze nad jakimiś zmianami.

Wykonałąm USG w Bydgoszczy

USGNiby pojawiło mi się kilka niepożądanych zmian, ale sama nie wiem. Nie wiem, czy botoks byłby dobrym rozwiązaniem, czy jakaś inna metoda. Obecna medycyna estetyczna oferuje na prawdę wiele ciekawych sposób na poradzenie sobie z przemijającym czasem. Sama nie wiem którą ofertę wybrać. Wykonałam rekomendowane przez wielu USG w Bydgoszczy i zebrałam się w sobie i zadzwoniłam do tego salonu. Odezwała miła kobieta, na moje oko, też już jakoś po czterdziestce. To dobrze, krępowałabym się, gdyby w koło mnie latały same dwudziestki. A starszej osobie mogę bardziej zaufać, bo zna problemy tego wieku. Ha ha, jak to brzmi- starszej. No ale fakt, do osiemnastek już nie należymy. Umówiłam się na wstępną wizytę. Chciałam uzyskać poradę, dowiedzieć się paru rzeczy o pielęgnacji. Następnego dnia przybyłam na miejsce. Pani poczęstowała mnie słodyczami i zaprosiła do gabinetu. Zbadali gęstość mojej skóry, sprawdzono jej nawilżenie. Stwierdziła, że nie potrzebuję jakichś szczególnie inwazyjnych zabiegów. Wystarczy mi parę maseczek i nawilżenia. Mam przychodzić około raz na trzy tygodnie.

Taka opcja mi odpowiada. Nie muszę zbytnio ingerować, a chociaż czuję, że nie zaniedbuję tak mojej skóry. Lubię jak nakłada się mi maseczki, mają piękne zapachy. Skóra jest po tym taka zregenerowana. I przede wszystkim dotleniona.