Rodzaje materacy na wymiar

Gdy kupimy łóżko niewyposażone w materac, zastanawiamy się, czy znajdziemy idealnie pasujący i wygodny model, który będzie nam służył przez długi czas. Taką możliwość dają nam producenci oferujący materace na wymiar, wykonane z różnych materiałów. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasz materac będzie komponował się idealnie z wymiarami łóżka, a jego wypełnienie będzie dopasowane do naszych wymagań.

Materace na wymiar dostępne w sprzedaży

producent materacy na wymiarPopularnym materiałem wybieranym przez klientów jest wypełnienie lateksowe. Ma ono właściwości amortyzujące ruchy śpiącej osoby i jest wybierane ze względu na odporność na deformację. Producent materacy na wymiar oferuje także materace termoelastyczne, które są szczególnie polecane dla osób ze schorzeniami kręgosłupa lub zwyrodnieniami stawów. Materiał termoelastyczny likwiduje także ryzyko powstawania odleżyn u osób długo przebywających w pozycji leżącej. Ciekawą propozycją dla klientów jest zastosowanie specjalnej nakładki nawierzchniowej na stary materac. Dzięki temu będziemy mogli zastosować wierzchnią warstwę pianki termoelastycznej, która stworzy z naszego starego materaca nowy model. Dla osób aktywnych fizycznie stworzono materace, które wspomagają regenerację po wysiłku oraz poprawiają pracę serca i układu krwionośnego poprzez brak ucisku na naczynia. Śpiąc na takim materacu, osoba aktywna fizycznie odczuje także przypływ energii nawet po ciężkim treningu.

Zamawianie materacy na wymiar odbywa się poprzez kontakt z firmą lub salonem mającym swoją stronę internetową. Dzięki temu możemy najszybciej zamówić interesujący nas materac, a szybka płatność da możliwość krótszego oczekiwania na wysyłkę. Po wybraniu wymiaru oraz rodzaju wypełnienia, zamówienie jest realizowane kurierem.