Samochodziki na akumulator

Każde dziecko ma w domu mnóstwo zabawek, które są dla niego źródłem wiedzy i informacji o świecie. Rodzice dbają o to, aby ich dziecko bawiło się przedmiotami dostosowanymi do ich wieku, bo tylko wtedy zabawki mogą być bezpieczne i pożyteczne. 

Jak działa samochodzik na akumulator?

dobry sklep z samochodzikami na akumulatorKilka dekad temu można było spotkać na spacerze rodziców z maluchami przemieszczającymi się w samochodzikach napędzanych siłą nóg. Miały one nieco ponad metr długości, jedno, lub dwa siedzenia w środku i pedały pod maską. Teraz ich już nie uświadczymy w żadnym sklepie, gdyż zostały zastąpione modelami na akumulator. Wyglądem przypominają prawdziwe pojazdy znanych producentów, jakie można spotkać na ulicy. Samochodzik jest przeznaczony dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, ponieważ wymaga on od dziecka samodzielnego prowadzenia. Dziecko ma do dyspozycji pedał gazu, hamulec i przycisk na kierownicy, który umożliwia zmianę kierunku jazdy. Dobry sklep z samochodzikami na akumulator oferuje modele pojazdów w wersji cabrio, gdyż takie umożliwiają łatwe wsiadanie i wysiadanie. Autka są dostępne w wersji kolorystycznej dla chłopców i dziewczynek, więc każde dziecko znajdzie model dla siebie. Samochodziki mają karoserię wykonaną z wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz gumowe pompowane koła. Dzięki wydajnemu akumulatorowi pojazd może bez przerwy jeździć nawet kilka godzin, po których należy go naładować. Większość samochodzików posiada dwa oddzielne fotele dla kierowcy i pasażera oraz pasy bezpieczeństwa. 

Jazda takim pojazdem dla każdego dziecka będzie wielką przygodą i z pewnością nie wiele dzieci będzie miało taki samochód na własność. Ceny pojazdów na akumulator zaczynają się od około czterystu złotych i mogą kosztować nawet półtora tysiąca złotych.