Ściana z przestrzennym logo

Siostra założyła własną kawiarnię. Szczerze powiem, że wątpiłem w to, że w końcu jej się to uda. Zbierała się za to od lat. Zawsze mówiła, że chce to zrobić, ale się specjalnie do tego nie garnęła. Teraz ma już swój lokal i dumnie go prowadzi. Nawet wymyśliła sobie logo, ale tego logo nigdzie nie umieszczała. Stwierdziła, że to jest niepotrzebny na ten moment wydatek. Chciałem jej jednak jakoś wynagrodzić ten brak wiary w jej sukces.

Wykonanie przestrzennego logo do powieszenia na ścianie

logo przestrzenne na ścianęBiorąc pod uwagę to, że nie ukrywałem iż wątpię, by jej się udało, to siostra doskonale wiedziała jakie było moje podejście. Było mi z tym nie dobrze. Powinienem był ją wspierać w jej marzeniach. Dlatego wymyśliłem, że w ramach prezentu zorganizuję jej coś takiego, by jej logo mimo wszystko charakteryzowało tę jej kawiarnię. Byłem sobie w stanie wyobrazić, że takie logo przestrzenne na ścianę wyglądałoby świetnie i od razu nadawało my charakteru całemu lokalowi. Na pewno też robiłoby to wrażenie na klientach i na samej właścicielce. Skontaktowałem się więc z firmą, która profesjonalnie wykonuje takie przestrzenne loga do powieszenia na ścianie. Podesłałem im projekt jaki wykonała moja siostra, by mogli odwzorować ten wzór jak najdokładniej się da. Z jednej strony to miała być niespodzianka, ale z drugiej strony miała ona być jedną z pierwszych rzeczy, jakie będzie widział klient wchodząc do kawiarni – to musiało być perfekcyjne. Zresztą tak jak wszystko, co moja siostra zrobiła w swojej działalności.

Z prezentem udałem się do niej razem z rodzicami na koniec jej dnia pracy. Gdy już miała zamykać zaprezentowaliśmy jej, co od teraz będzie mogło wisieć na jej ścianie. Tak jej się to spodobało, że od razu zabraliśmy się za zawieszanie loga.