serwis komputerowy

Serwis komputerowy mojego męża

Mam na imię Monika. Jestem po ślubie już dziesięć lat. Mąż wspominał ostatnio żebyśmy odnowili naszą przysięgę małżeńską w Koszalinie. Powiedział, że zamówił restauracje i zaprosił najbliższych znajomych, rodzinę.

Serwis komputerowy – przygotowanie zamówień

serwis komputerowyNa początku myślałam, że mąż mnie nabiera ale później wszystkie te informacje się potwierdziły. Mąż prowadzi firmę razem ze swoim bratem. Po całej uroczystości wziął dwa tygodnie urlopu i zabiera mnie w ciepłe kraje. Lecimy samolotem. To będzie moja pierwsza podróż. Sklep komputerowy będzie na głowie mojego szwagra. Za okres naszego urlopu przejmie wszystkie męża obowiązki. Serwis komputerowy a także przygotowywanie zamówień. Pogotowie komputerowe na czas nieobecności męża będzie nie czynne. Szwagier nie poradzi sobie ze wszystkim sam tym bardziej, ze ma małe dzieci i nie może aż tyle pracować po godzinach. Montaż anten satelitarnych nadal będzie wykonywana przez pana Marka. Zatrudnił go mąż dwa miesiące temu i jest z niego bardzo zadowolony. Pan Marek przeprowadza także montaż monitoringu. Sklepy i firmy, w których monitoring został zamontowany chwalą prace a także wykonanie usługi przez pana Marka.Sklep będzie musi być otwarty przez cały czas. To nasz rodzinny biznes i zależy nam żeby dobrze funkcjonował. Maz przed naszym urlopem spędza w pracy sporo czasu. Chce jak najwięcej zrobić, żeby brat nie musiał wypełniać zaległych dokumentów. Już nie mogę doczekać się naszej uroczystości. Czuję się jakbyśmy na prawdę pierwszy raz brali ze sobą ślub. Nawet stresowałam się jak jechałam do kościoła. Mąż wczoraj jeszcze późno wrócił z pracy bo postanowił zamówić towar.

Sklep komputerowy był otwarty po godzinach. Mąż cały towar musiał wprowadzić do systemu. Widać że jest trochę zmęczony ale nie daje tego po sobie poznać. Jeśli chodzi o tematykę komputerową, polecam Gigabyte serwis komputerowy z Koszalina, Rosnowo 7/19.