Sklep internetowy z agregatami

 

Na studiach zajmowałem się różnymi pracami. Tak na prawdę najbardziej interesowała mnie grafika komputerowa. Nie miałem w swoim kierunku formalnego wykształcenia ale chętnie podejmowałem się nowych zleceń. Nie które osoby widziały mój talent i decydowały się na usługi studenta, które często były bardzo tanie.

Tworzyłem witrynę dla różnych agregatów prądotwórczych

nieduże agregaty prądotwórcze z silnikiem DieslaPo odebraniu dyplomu długo myślałem nad swoim życiem. Próbowałem nawet pracy na etacie ale to nie było to. W końcu postawiłem wszystko na jedną kartę i zacząłem profesjonalnie zajmować się różnego rodzaju grafiką komputerową. W końcu pojawiali się pierwsi klienci. Jednak prawdziwy przełom w mojej karierze nastąpił gdy zgłosiła się do mnie firma produkująca nieduże agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla. Oni chcieli założyć własny sklep internetowy i szukali osoby, która podejmie się tego wyzwania. Na dodatek zależało im na stałej współpracy. Ja tylko czekałem na podobne propozycje dlatego szybko wyraziłem chęć do działania. Okazało się, że czekała na mnie masa ciężkiej pracy. Musiałem odpowiednio zachęcić ludzi aby nabywali agregaty prądotwórcze. Na dodatek całość strony musiała być przejrzysta i prosta w obsłudze. Budowanie własnej witryny wcale nie było proste. Na dodatek agregaty nie były łatwą tematyką i wymagały ode mnie sporej kreatywności. Aby zarobić dodatkowe pieniądze zgłosiłem się do wykonania odpowiednich zdjęć produktów dotyczących agregatów. Potem wprowadzałem je do systemu i starannie opisywałem każdy produkt.

Nie znałem się na agregatach dlatego to było dla mnie spore wyzwanie. Na szczęście zawsze byłem pracowity i chętnie podejmowałem się różnego rodzaju wyzwaniom. Ostatecznie sklep z agregatami wyszedł bardzo dobrze. Byłem zadowolony z nowego projektu, ponieważ siedziałem nad nim wiele dni. Efekt był jak najbardziej pożądany.