Sklepy internetowe z fototapetami

Otworzyłam swój sklep z fototapetami, szablonami malarskimi i naklejkami na ścianę. Moja działalność była jednak bardziej innowacyjna niż innych. Oferowałam możliwość wykonania fototapety czy naklejek z przesłanego przez klienta wzoru. Mogła to być grafika lub zdjęcie. Mimo takiej nowości klientów mi nie przybyło.

Sklep internetowy i wizualizacja produktu

sklepy internetowe prestashopZapytałam się znajomych co oni by poprawili. W końcu sklepy internetowe prestashop są funkcjonalne, wygodne w obsłudze i każdy będzie wiedział jak zrobić tam zakupy. Znajomi zwrócili uwagę na to, że nie można podejrzeć wcześniej jak taka tapeta będzie wyglądała. Może się nam podobać jakieś zdjęcie, ale to nie oznacza, że chcielibyśmy mieć je na całej ścianie. Jeśli będzie przynajmniej podstawowa możliwość zobaczenia przykładowego wnętrza z taką ścianą to na pewno mój sklep internetowy będzie przyciągał większą ilość klientów. Skontaktowałam się z twórcami mojego sklepu internetowego i zapytałam się czy jest możliwość wykonania i dodania takiego modułu z wizualizacją produktów. Powiedzieli mi, że niedawno robili coś takiego dla sklepu z ubraniami i z kosmetykami, więc i z tapetami sobie poradzą. Wytłumaczyłam o co om chodzi, a oni się tym zajęli. Była to oczywiście płatna usługa, trzeba było zamówić grafika, ale było warto. Sama byłam zaskoczona że tak dobrze to wszystko wyszło. Od tamtej pory jednak klientów mi przybyło. Każdy kto wgrywał zdjęcia chciał też zobaczyć jak będzie ono wyglądało po wydrukowaniu na tapecie. Mój sklep internetowy mógł się rozwijać.

Cieszę się, że mam znajomych, którzy dobrze mi doradzają. Dzięki nim mój sklep prestashop stał się bardziej atrakcyjny dla kupujących. Dzięki wizualizacji produktu od razu widać co jest nie tak ze zdjęciem, co trzeba poprawić, i wtedy zamówienie będzie zgodne z oczekiwaniami.