Skuteczna depilacja owłosienia

 

Gładka skóra jest w modzie od wielu lat i pawie każda kobieta o niej marzy. Większość z nich stosuje w domu najtańszą metodę na usunięcie zbędnego owłosienia i jest to jednorazowa maszynka do golenia, która daje krótkotrwały efekt.

Czy laserowa depilacja jest bezbolesna?

laserowe usuwanie owłosienia szczecinCodzienny rytuał golenia nóg jednorazową maszynką jest dość uciążliwy, bo zabiera sporo czasu. Ponadto ta metoda pozwalana na utrzymanie gładkiej skóry jedynie na około dwanaście godzin, więc bardzo krótko. Lepszy rezultat osiągniemy stosując plastry z woskiem do depilacji czy depilator elektryczny, jednak są to bolesne metody, które nie każda kobieta może zaakceptować. Jeżeli chcemy raz na zawsze pozbyć się drobnych włosków z różnych części ciała, to najlepiej wybrać laserowe usuwanie owłosienia Szczecin jest miastem, w który taką usługę świadczy wiele salonów urody. Jest to zabieg wykonywany przy użyciu specjalnego lasera, którego wiązka trafia głęboko pod skórę i wypala włoski razem z cebulkami, dzięki czemu kolejne już nie wyrosną. W celu uzyskania zadowalającego efektu gładkiej skóry, należy wykonać przynajmniej dziesięć – czternaście zabiegów. Skutkiem tego jest długi czas prowadzenia serii zabiegów, ponieważ trzeba je wykonywać z kilkutygodniową przerwą na regenerację skóry. Zabieg laserowej depilacji jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, dlatego tak wiele kobiet z niego korzysta. W ten sposób można usunąć owłosienie z nóg, pod pachami, z okolic bikini, a nawet na brzuchu czy rękach. Od jakiegoś czasu, także mężczyźni z niego korzystają.

Jedyna wadą laserowej depilacji może być jej cena, ponieważ jeden zabieg może kosztować od dwustu do nawet sześciuset złotych. Ilość wykonywanych zabiegów zależy od skóry i rodzaju oraz gęstości owłosienia. Obecnie jest to jedyna metoda dająca 100% gładkość na zawsze.