Sprzedaję naczynia jednorazowe

 

Dostałam pracę w małym sklepiku, który znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania. To będzie moja pierwsza praca. Mam nadzieję, że sobie poradzę. W sklepie, w którym będę pracowała klienci mogą kupić bardzo dobre materiały. Właścicielka wiele mi o nich opowiadała. Wiem skąd je zamawia a także w jakiej są cenie.

W sklepie nie może zabraknąć naczyń

naczynia jednorazowePierwszy raz będę miała okazję, żeby pracować z klientami. Nie obsługiwałam nigdy kasy fiskalnej ale właścicielka wszystko na spokojnie mi pokazała. We wszystkie obowiązki jak sama mówiła wprowadzi mnie stopniowo żebym się niczym nie stresowała. W sklepie, w którym będę pracować będę sprzedawać sztućce jednorazowe a także naczynia jednorazowe. Wszystkie naczynia, które można u nas kupić są na prawdę bardzo dobrej jakości. Właścicielka wszystkie kubki jednorazowe a także inne przedmioty zamawia od sprawdzonych dostawców. Dobry towar jest bardzo ważny w każdej branży. Nasze towary są często zamawiane prze większe firmy, które na przykład organizują jakieś imprezy integracyjne w plenerze. Talerze jednorazowe a także inne sztućce są także chętnie kupowane przez klientów indywidualnych na imprezy rodzinne organizowane na przykład na działkach. Często na pikniki klienci zabierają takie naczynia bo dzięki temu szybko można posprzątać po jedzeniu rożnych potraw. Praca jest bardzo fajna i dobrze w niej sobie radzę. Moja właścicielka jest zadowolona z moich wyników. Bardzo podoba jej się jak radzę sobie z klientami.

Jestem zadowolona, że udało mi się zatrudnić w tym sklepie. Towar jest dobrej jakości. Klienci chętnie odwiedzają sklep i mam spory utarg praktycznie każdego dnia. Dzięki zarobionym pieniążkom będę mogła zapisać się na prawo jazdy. Kurs zaczyna się w przyszłym miesiącu. Już wpłaciłam zaliczkę.

Więcej na stronie www.bittner.waw.pl