Stoły na imprezę firmową

Otrzymałam od szefa zadanie, które polega na organizacji imprezy firmowej. Nigdy tego nie robiłam, ale szef stwierdził, że skoro zajmuję się organizacją różnego rodzaju eventów w ramach obowiązków służbowych to mogę przecież zorganizować również takie wydarzenie w firmie. 

Wynajem stołów koktajlowych

stoły koktajloweJest takie powiedzenie, że szewc bez butów chodzi. W moim przypadku to powiedzenie jest bardzo na miejscu, ponieważ ja organizatorka różnego rodzaju eventów nie mam pojęcia, gdzie wynająć stoły koktajlowe w mieście, w którym pracuję. Zawsze organizuję różnego rodzaju imprezy poza moim miejscem zamieszkania. Zazwyczaj organizuję imprezy w dużych miejscowościach, najczęściej w Warszawie. Teraz przyszło mi zorganizować przyjęcie firmowe w moim mieście i nie wiem do jakiej firmy zwrócić się o pomoc. Najbardziej zależy mi na solidnej firmie, która wynajmuje stoły koktajlowe. W innych miastach współpracuję że sprawdzonymi usługodawcami, a tu muszę szukać od początku. Na szczęście jest wiele firm, które oferują tego rodzaju usługi. Muszę znaleźć taką, która cieszy się dobrymi opiniami klientów, jest dyspozycyjna w wybranym przeze mnie okresie, a także ma przystępne ceny wynajmu stolików. Czyli bułka z masłem. Przynajmniej tak by się wydawało. Na szczęście mam doświadczenie w szukaniu tego rodzaju usługodawców, więc powinnam to dość szybko załatwić i móc zająć się innymi rzeczami. Takimi jak znalezienie dj’a oraz dobranie odpowiednich dekoracji, a także dobranie fajnego menu.

Firmę, która wynajmuje stoliki koktajlowe znalazłam dość szybko dzięki pomocy koleżanki z sekretariatu, która do tej pory zajmowała się organizacją imprez firmowych. W tym roku nie może się tym zająć, ponieważ idzie na trzytygodniowy urlop, ale jej rady są oczywiście zawsze w cenie.