Syn odnosi spore sukcesy sportowe

Mój syn chodzi do elitarnej szkoły. Świetnie sobie w niej radzi. Odnosi sukcesy nie tylko w nauce ale także w sporcie. szkoła stawia na rozwój dzieciaków na wielu płaszczyznach i bardzo mi się to podoba. Wielu uczniów w dzisiejszych czasach sporo czasu spędza przy komputerze a to nie jest dobre dla ich zdrowia.

Podoba mi się szkolne boisko

sprawdzone bezpieczne nawierzchnie na boiskoWybierając szkołę starałam się zasięgnąć wielu opinii wśród moich znajomych. Sporo osób polecało mi szkołę, do której ostatecznie zapisałam moje dziecko. jestem z niej bardzo zadowolona. Najbardziej synowi spodobało się boisko i całe zaplecze sportowe, które jest dostępne dla dzieci nie tylko w trakcie lekcji ale także poza nimi. Na boisku znajduje się bardzo dobra nawierzchnia, która spełnia wszystkie normy i jest bezpieczna dla dzieci. Boisko jakiś czas temu zostało odnowione więc syn korzysta z na prawdę nowoczesnego sprzętu. Sprawdzone bezpieczne nawierzchnie na boisko są wyjątkowo ważne kiedy korzystają z nich dzieciaki. Pani dyrektor i cała kadra dba o bezpieczeństwo swoich uczniów i to zasługuje na pochwałę. Mój syn dzięki temu, że ma bardzo dobrych nauczycieli osiąga spore sukcesy. Ostatnio w szkole była organizowana duża sportowa impreza. na boisku szkolnym odbywało się kilkanaście konkurencji. Frekwencja była bardzo wysoka. Sporo dzieciaków zgłosiło się do różnych zadań i świetnie się przy tym bawili. Bardzo się cieszę, że syn lubi sport. Uważam, że to jest dobre w jego wieku i dużo się dzięki temu uczy.

Dzięki temu, że ma możliwość trenowania na dobrej nawierzchni i sprawnych sprzętach uczy się wytrwałości. Nie zawsze wygrywa a jednak nie załamuje się, nie poddaje i walczy dalej. Chce być jeszcze lepszy i dąży do swojego celu. Bardzo mi się to w nim podoba i jestem z niego dumna.