etykiety foliowe

Szkolenie na temat odczytywania etykiet

Moja firma wprowadziła nowe rozwiązania dla kontrahentów i zostałem wytypowany, żeby przeszkolić każdego pracownika w firmie, która z nami współpracuje. Pojawiły się u nas nowe rozwiązania, takie jak etykiety logistyczne i każdy musi zostać wdrożony w to rozwiązanie.

Etykiety foliowe – jak z nich korzystać?

etykiety folioweBędę również na szkoleniu informował jak wykonać poprawnie druk kodów, które również są nowością oraz opiszę dokładnie wszystkie kody kreskowe, którymi będziemy dysponować. Szkolenia będą organizowane sukcesywnie i mamy już zaplanowane szkolenia dla każdej z firm. Osobiście jadę do przedsiębiorstwa po uprzednim umówieniu terminu i prowadzę takie szkolenie na miejscu. Opiszę także etykiety usuwalne, żeby pracownicy wiedzieli jak z nich korzystać a także etykiety foliowe i liczę, że te informacje zostaną szybko przyswojone przez każdą osobę. Zaproponowałem, aby udział w szkoleniu wziął każdy pracownik, który ma jakąkolwiek styczność z działem logistyki w danym przedsiębiorstwie. Wszystkie osoby muszą znać etykiety logistyczne, ponieważ będzie to jedno szkolenie, które więcej się nie odbędzie. Najpierw pojechałem do jednego z naszych największych kontrahentów. Nasze kody kreskowe już funkcjonują w ich dziale i radzą sobie doskonale. Chcę, żeby jako pierwsi odbyli szkolenie i uzyskali nasze etykiety logistyczne. Wdrożenie tego nowego systemu nie jest trudne, jednak wymaga precyzyjnego podejścia a to przedsiębiorstwo jest odpowiednio przygotowane. Szkolenia prowadzę samodzielnie a na jednym takim spotkaniu jest nie więcej jak dwadzieścia osób.

W mniejszych przedsiębiorstwach przychodzą maksymalnie dwie osoby. Wszystkie firmy również poinformowały swoich pracowników o koniecznej obecności i na szkoleniu będzie każdy pracownik, który musi je odbyć. No to zaczynam.