Szukam polskiego producenta czapek

Postanowiłam otworzyć mały sklep z czapkami, taki mały rodzinny biznes, chciałabym sprzedawać czapki dla dzieci i dorosłych o ciekawych wzorach i kolorach. Dlatego rozpoczęłam poszukiwania dostawcy zależało mi na polskim producencie.

Czapki dobrej jakości polskich producentów

polscy producenci czapekWspominałam, że zamierzam otworzyć swoją własną działalność gospodarczą polegającą na sprzedaży czapek. Zależy mi, żeby produkty sprzedawane w moim sklepie były zrobione z materiałów najlepszej jakość, dlatego absolutnie nie wchodzi grę zamawianie towaru z masowych hurtowni, z krajów dalekiego wschodu. Chciałabym, żeby czapki w moim sklepie były wyjątkowe i nie powtarzalne, więc konieczna będzie współpraca z projektantem odzieży i szwalnia, dlatego postanowiłam nawiązać współprace z polskim producentem czapek. Polscy producenci czapek, cieszą się bardzo dobrą opinią, więc nie wahałam się przy podpisywaniu umowy na pierwsze partie czapek. Zamówione przez ze mnie czapki były w różnych wzorach i kolorach na początku skupiliśmy się na czapkach z daszkiem ponieważ zaczyna się lato ale już powoli zaczynamy projektować kolekcje na jesień i zimę, już mogę zdradzić, że dla dzieci będą produkowane czapki z ciekawymi postaciami z różnych bajek a dla dorosłych w klasycznych ciemnych kolorach, które są ostatnio bardzo modne. W moim sklepie czapkę dla siebie znajdzie każdy nie zależnie od wieku i płci, stworzyłam nawet specjalna linie dla osób starszych, które nadal lubią nosić na przykład berety, lub kaszkiety a także futrzane zimowe czapy, zaznaczę tylko, że futro jest syntetyczne. Wszystkie nasze produkty są produkowane z materiałów ekologicznych.

Podsumowując pomysł otworzenia sklepu z czapkami był strzałem w dziesiątkę, czapki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Natomiast ja jestem bardzo zadowolona z współpracy z polskimi producentami wszystkie zamówienia są na czas i wykonane z najwyższą starannością.