tworzenie aplikacji na androida

Top aplikacji mobilnych

Aplikacje mobilne opanowały nasz świat. Nie ma już praktycznie osoby, która by nie miała choć jednej na swoim telefonie. Dziś projektowanie aplikacji mobilnych to nie lada gratka. Można na tym zarobić spore pieniądze i w krótkim czasie wieść spokojne życie bogacza.

Tworzenie aplikacji na androida to wyodrębniony zawód

tworzenie aplikacji na androidaTworzone są aplikacje mobilne dla firm, dla osób fizycznych, dla rodzin itp. Tak naprawdę znajdziemy aplikacje dla każdej grupy wiekowej. Dla małych dzieci są kolorowanki na telefon, dla starszych inne gry. Dla staruszków możemy pobrać nowoczesne krzyżówki. Dziś tworzenie różnych aplikacji na androida to konkretny i wyodrębniony zawód. Wiele osób na świecie właśnie tylko tym się zajmuje. Dbają oni o to, byśmy zawsze mieli do dyspozycji jakieś nowinki. Nie zawsze musi być to kompletnie nowa aplikacja. Często są to po prostu unowocześnienia, dodane do starych już aplikacji. Oczywiście na przedzie wszystkich aplikacji są komunikatory. Króluje messenger czyli aplikacja Facebooka. Ściśle za nią trzyma się Snapchat i jego kilkunastosekundowe filmiki. Na drugim miejscu są aplikacje do zakupów. Na nich możemy nabywać nowe towary oraz sprzedawać. Wielokrotnie zdarzyło mi się mijać kogoś, kto właśnie dokonywał zakupów. Jak dla mnie na trzecim miejscu są aplikacje bankowe.

Ja praktycznie codziennie sprawdzam swój stan konta. Na czwartym miejscu natomiast uplasowałabym aplikacje do słuchania muzyki i gry. Ma je praktycznie każdy z nas i dość często z nich korzysta. Aplikacje mobilne stały się nierozerwalnie złączone z ludźmi XXI wieku.