Trening z trenerem personalnym

Każdy z nas powinien dbać o swoje zdrowie. Sposobów na to jest wiele, możemy zacząć uprawiać jakiś sport, zacząć ćwiczyć na siłowni czy zdrowo się odżywiać. Chcąc pozbyć się parę kilogramów możemy ćwiczyć pod okiem specjalisty, który pomoże nam osiągnąć wymarzony cel, jakim jest smukła sylwetka.

Treningi na siłowni z trenerem personalnym

trener personalnyKażda z nas chce zachwycać swoim wyglądem latem w stroju kąpielowym. Brakuje nam jednak samozaparcia i często kończy się na jednym treningu, bądź kilku minutach spędzonych na siłowni. Jeżeli nie chcemy, aby tak się stało, możemy wynająć trenera personalnego, który pomoże nam wyrzeźbić nasze ciało. Możemy wybrać osobę, pod której okiem mamy zamiar ćwiczyć. Zestaw ćwiczeń dobrany jest odpowiednio do potrzeb i możliwości każdego z uczestników. Każdy trening wygląda inaczej, wszystko zależy od naszego celu jaki chcemy osiągnąć oraz od predyspozycji osoby ćwiczącej. Trener personalny ma za zadanie motywować nas do dalszych ćwiczeń kiedy nie mamy już na nie ochoty. Ustali nam również plan treningowy oraz doradzi nam co powinniśmy jeść oraz pić. Z jego pomocą wymodelujemy swoje ciało lepiej niż niejeden chirurg. Sama postanowiłam zapisać się na siłownię. Chciałam zacząć prowadzić zdrowy tryb życia. Skorzystałam z pierwszej bezpłatnej wizyty w siłowni pod okiem trenera. Bardzo mi się to spodobało. Dzięki jego motywacji wykonałam dużo więcej ćwiczeń, niż gdybym robiła to sama bez jego pomocy. Postanowiłam zapisać się na takie treningi ze specjalistą. Od tamtej pory chodzę na siłownię dwa razy w tygodniu. Jestem bardzo zadowolona w efektów.

Jeżeli spędzamy dużo czasu w pozycji siedzącej i odczuwamy ból w dolnym odcinku kręgosłupa, warto zapisać się na ćwiczenia, dzięki którym bóle znikną. Nie musimy chodzić na siłownię, aby trenować pod okiem specjalisty, możemy go zaprosić go do nas do domu i na chwilę zamienić swój salon w siłownię.