Trudny wybór DJ-a na studniówkę

Przygotowywanie studniówki nigdy nie jest rzeczą prostą. Oczywiście całej klasie wydaje się, że jest to pestka, ale jako osoba z trójki klasowej odpowiedzialna za wybór sali i DJ-a miałem prawdziwy problem z tym, by zrobić wszystko tak, jak chciałem by zostało zrobione.

Przede wszystkim nie znałem żadnego DJ-a na studniówki

DJ na studniówki w PoznaniuOczywiście prawdopodobnie większość ludzi DJ-a bierze w ciemno, ja jednak chciałem mieć pewność co do tego, że będzie to profesjonalista. Szukanie w Internecie powiedziało mi co nieco o DJ-ach z Poznania. Był nawet kontakt do jednego, który zajmował się konkretnie studniówkami. Gdy do niego zadzwoniłem od razu poczułem, że rozmawiam z zawodowcem. Gdy odebrał telefon przedstawił się mówiąc, że z tej strony DJ na studniówki w Poznaniu, i w czym może pomóc. Opisałem sprawę z którą się do niego zwracałem podając termin i prosząc o ofertę. Podał ceny, które mieściły się w tym, co byłem w stanie wydać na niego. Powiedziałem, że się z nim skontaktuje i wówczas powiem mu, jaka decyzja została podjęta. Ponieważ na dobrą sprawę nie wiedziałem do kogo innego mogę się zwrócić, po krótkiej rozmowie z kolegami z klasy stwierdziliśmy, że nie jest to zły pomysł. Zadzwoniłem i umówiłem się na spotkanie z nim. Podpisaliśmy umowę i wpłaciłem mu połowę wartości zlecenia. Studniówka okazała się być świetna. Wszyscy bawili się doskonale – DJ naprawdę wiedział, jak się prowadzi studniówki. Nie wiem, czy znalazłbym kogokolwiek lepszego w całym Poznaniu – praktycznie cała sala świetnie bawiła się przy muzyce z całkowicie różnych gatunków i lat produkcji. DJ potrafił grać tak, by każdemu się podobało.

Gdy wpłacałem resztę należności i dziękowałem za współpracę spytał mnie, czy zmieniłbym w jego występie cokolwiek. Zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że było idealnie na sto procent.