Umyłem auto na myjni samoobsługowej

Samochód kupiłem już dawno i miał on aktualny przegląd techniczny, to przez rok czasu nie musiałem się niczym przejmować. Z samochodu byłem szalenie zadowolony, bo praktycznie jeździł bezawaryjnie a komfort jazdy był bardzo wysoki. Dobrze udało mi się kupić.

Czysty samochód dzięki myjni samoobsługowej 

myjnia samoobsługowaPrzegląd techniczny przypadał mi na dzień trzynastego marca i ustawiłem sobie przypomnienie w telefonie na dwa dni przed tym terminem. Nie lubiłem nic robić na ostatnią chwilę. Zdecydowałem, że przed przeglądem umyję samochód, bo na drodze była ostatnio chlapa i auto miałem strasznie brudne. U mnie na osiedlu niedawno powstała nowa myjnia samoobsługowa i właśnie tam postanowiłem umyć samochód. Zazwyczaj czyściłem go u siebie na podwórku, ale tym razem chciałem, żeby był porządnie umyty. Kiedy zajechałem na myjnie to była kolejka, ale poczekałem cierpliwie, bo zależało mi na umyciu samochodu. Mimo sporej liczby oczekujących kolejka szła szybko. Mi zależało na stanowisku, przy którym dostępna była szczotka i przepuściłem jednego kierowcę. W końcu jak przyszła moja kolej to zabrałem się za mycie samochodu. Najpierw wybrałem program zmiękczający a później mycie. Do mycia użyłem szczotki, żeby dokładnie pozbyć się wszystkich zabrudzeń. Samochód myło mi się bardzo wygodnie i na koniec wybrałem jeszcze suszenie i nabłyszczanie. Kiedy już skończyłem to odkurzyłem środek auta na stanowisku obok, gdzie dostępny był odkurzacz. Tak czystego samochodu jeszcze nigdy nie miałem.

Tak jak się spodziewałem, mój samochód przeszedł przegląd bez problemu. Nawet diagnosta zwrócił uwagę na moje czyste auto i powiedział, że wyglądało jak nowe. Na tę myjnię samochodową jeździłem regularnie, bo była tania i mogłem dokładnie umyć sobie cały samochód.