Usuwanie tłuszczu z talii, brzucha, boczków, ud, ramion i nie tylko

 

Wiele osób ma problemy z nadmiernym odkładaniem się tkanki tłuszczowej w różnych miejscach. Walka z tłuszczem poprzez zdrowe i regularne odżywianie oraz ćwiczenia fizyczne to dobre metody, ale nie każdy ma na nie czas.

Kriolipoliza jako nowoczesna metoda pozbywająca się tkanki tłuszczowej

niedroga kosmetyczka ze szczecinaWtedy warto zdecydować się na wizytę w gabinecie kosmetycznym. Okazuje się, że kosmetologia również ma coś do zaoferowania w tej kwestii. Nowością na polskim rynku jest np. kriolipoliza. Jest to zabieg, który pozwala bezinwazyjnie pozbyć się tkanki tłuszczowej z różnych miejsc. A wszystko dzięki jej zamrożeniu. Ta metoda została uznana za zdecydowanie najbardziej skuteczną, jeśli chodzi o techniki bezinwazyjne. Tkanka tłuszczowa niszczona jest miejscowo poprzez zastosowanie niskiej temperatury. Taki zabieg może wykonać niedroga kosmetyczka ze szczecina w gabinecie. W ten sposób komórki tłuszczowe niszczone są selektywnie. Poza tym komórki tłuszczowe są znacznie bardziej wrażliwe na działanie zimna niż komórki tkanek je otaczających. Miejscowe chłodzenie komórek tłuszczowych pomaga w pozbyciu się nadmiernie gromadzącego się tłuszczu w różnych miejscach. Oczywiście nie dochodzi tutaj do uszkodzenia skóry. Kriolipoliza jest nie tylko zabiegiem bezpiecznym, ale również bezinwazyjnym i bezbolesnym. Tłuszcz lubi odkładać się w bardzo specyficznych miejscach. W każdym z tych miejsc można zastosować kriolipolizę.

Na pewno tłuszcz często odkłada się w talii oraz na boczkach. Dodatkowo miejscem predylekcyjnym jest brzuch. Tłuszcz może odkładać się na wewnętrznych lub zewnętrznych częściach ud, a nawet na ramionach, co wygląda nieestetycznie. U niektórych osób tłuszcz odkłada się na pośladkach. Zabieg nie jest wskazany dla pacjentów, których nadwaga przekracza próg o 10 kg. Zabiegowi można poddać praktycznie każde miejsce na ciele.