Wideofilmowanie z Płocka

Kiedy zdecydowałem się przejść z roli fotografa na filmowca wiedziałem, że czeka mnie całkowite przemodelowanie sposobu działania. Przede wszystkim zdecydowałem się na to dlatego, że zauważyłem, że rynek fotografów powoli staje się bardzo przesycony i faktycznie trudno się wybić na tle konkurencji, która bardzo prężnie działa.

Praca jako filmowiec

wideofilmowanie płockDlatego też po dokładnym researchu stwierdziłem, że wideofilmowanie w Płock będzie dla mnie o wiele lepsze pod kątem pozyskanych zleceń od klientów. A klienci faktycznie, kiedy pytali mnie, czy oprócz fotografią zajmuję się filmowaniem odpowiadałem, że mam zamiar się przebranżowić. Postanowiłem dlatego sprzedać część sprzętu, który już mi się nie przyda do realizacji zleceń fotograficznych i bardziej skupić się na rzeczach do filmowania, czyli na bardzo profesjonalnych kamerach i dokupieniu wszelkiego rodzaju dodatków, które ułatwiają codzienną pracę kamerzysty. Wideofilmowanie płock wykonywane przez kamerzystów jest niezwykle profesjonalne. Jeszcze przed tym, jak przyjąłem pierwsze zlecenie postanowiłem bardzo dokładnie zapoznać się z pracą kamerzystów w moim mieście. Pamiętam więc, że uczęszczam na różne wydarzenia, takie jak wesela moich znajomych i patrzyłem, co dokładnie robi kamerzysta, aby później, podczas mojego pierwszego zlecenia móc powtórzyć takie działania.

Wideofilmowanie w Płocku podsumowując dało mi wiele możliwości jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych klientów. Przychodziły do mnie także osoby, które wcześniej zleciały mi prace fotograficzne i teraz chciały, aby materiał filmowy dotyczył innych wydarzeń. Na pewno także praca przy obróbce takich materiałów dawała mi o wiele więcej satysfakcji z pracy, a to chyba było niezwykle istotne, aby się nie wypalić zawodowo.