Wieloosobowe domki w górach- wynajem

W tym roku stwierdziliśmy ze znajomymi, że czas żeby wspólnie pojechać gdzieś na narty. W sumie to każde z nas już kiedyś jeździło na nartach także w tym momencie mamy już z tego naprawdę zabawę. Znajomi od dawna chcieli jechać ze mną i mężem na narty. 

Najlepsze wieloosobowe domki w górach

wieloosobowe domki w górachPrzez ostatnie lata nie chcieliśmy z tego powodu, że po prostu mieliśmy zbyt małe dzieci żeby móc wyjechać na dłużej sami. W tym jednak roku dzieci są już na tyle duże, że spokojnie mogą przez kilka dni czy tydzień zostać z moją mamą czy teściową. Znajomi postanowili, że najlepiej będzie pojechać w nasze góry bo w końcu od jakiegoś czasu warunki narciarskie sporo się poprawiły a to przecież jest znacznie bliżej niż gdybyśmy chcieli jechać za granicę. Ja wpadłam na pomysł żeby wynająć wieloosobowe domki w górach tak będzie po prostu taniej. A na pewno będzie też fajnie spędzić ze znajomymi więcej czasu. Na co dzień nie mamy wielu możliwości do spotkań. Znajomi także stwierdzili, że jest to naprawdę dobry pomysł żeby wynająć takie wieloosobowe domki. Takie domki widziałam, że można zarezerwować przez internet. Także nie muszę nawet nigdzie dzwonić. Wieczorem w domu sprawdziłam te domki i znalazłam chyba najbardziej odpowiedni. Był w atrakcyjnej cenie. Podobał mi się i jeszcze do tego był blisko stoku. Także nie będziemy musieli nigdzie jechać ani zbyt długo iść ze sprzętem żeby dotrzeć na stok.

W tym domku każdy będzie miał swoją sypialnię. Jest tam też kilka toalet. Także każdy będzie miał zapewnioną prywatność. Do tego wszystkiego jest wspólny salon z kuchnią gdzie pewnie będziemy wieczorami chętnie spędzać czas. Bardzo mi się to wszystko spodobała. Nie mogłam się już doczekać wyjazdu. Przed rezerwacją pokazałam go znajomym a oni stwierdzili, że jest to najlepszy domek.