Właściwości owoców noni

 

Jestem pewna, że nie raz spotkaliśmy się w naszym otoczeniu z chorobą nowotworową. Schorzenie to jest jednym z najtrudniejszych, nie tylko dla samego pacjenta, ale także dla jego najbliższych. Choć rozwija się w utajeniu stosunkowo długo to kiedy pokaże swoje oblicze potrafi w przeciągu kilku miesięcy zniszczyć organizm człowieka. Nic więc dziwnego, ze usilnie poszukujemy skutecznego lekarstwa.

Czy noni wyleczy raka?

stosowanie noni na rakaPrzyznać jednak trzeba, że konwencjonalna medycyna nie zna skutecznego lekarstwa na każdy rodzaj nowotworu. Pojawia się coraz więcej nowotworów opornych na znane nam leki. W związku z tym pacjenci, jak i ich rodziny starają się wspomagać naturalnymi środkami, które mogą współdziałać z konwencjonalnymi metodami leczenia. Dobrym rozwiązaniem, które pojawiło się w ostatnim czasie są owoce noni. Okazuje się, że stosowanie noni na raka daje spektakularne rezultaty już w ciągu kilku miesięcy. Owoce noni to potoczna nazwa na owoce morwy indyjskiej, której właściwości są szczególnie cenione przez Polinezyjczyków. Popularnym przetworem z owoców noni jest sok. Zaleca się stosowanie kilkunastu mililitrów soku dziennie. Nie powinno się natomiast przekraczać dawki czterdziestu mililitrów dziennie. Sok z noni ma udowodnione naukowo działanie hamujące rozwój nowotworów. Zmniejsza również częstość powstawania przerzutów, a także hamuje onkogenezę, czyli proces inicjujący rozwój nowego nowotworu. Jeśli chodzi o zakup soku to mamy dwie możliwości do wyboru.

Jedną z nich jest zakup w sklepie stacjonarnym. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że zakupy w sklepie internetowym są zdecydowanie bardziej korzystne. Okazuje się bowiem, że sklepy online oferują te same produkty w znacznie niższej cenie. Kupując więc przetwory z owoców noni w Internecie możemy naprawdę sporo oszczędzić. Zachęcam więc do zapoznania się z ofertą!