Wycieczki rowerowe w Zakopanem

Zakopane jest jednym z moich ulubionych miejsc w Polsce. Bardzo często jeździłam tam jako dziecko z rodzicami na narty i wspominam te momenty niesamowicie dobrze. Teraz przyjeżdżam tutaj z chłopakiem każdej zimy i za każdym razem bawię się świetnie. Uwielbiam jeździć na nartach w polskich górach. Ostatnio pierwszy raz pojechałam z chłopakiem do Zakopanego latem.

Wycieczki rowerowe były niezwykle przyjemne i relaksujące

wycieczka rowerowa w zakopanemNasz wypad do Zakopanego w lipcu był dość spontaniczny dlatego też nie mieliśmy zaplanowane nic konkretnego. Zawsze w góry jeździłam zimą, a więc fajnie było spędzić trochę czasu w Zakopanem latem. Pierwszego dnia w czasie spaceru po mieście zobaczyliśmy wypożyczalnie rowerów. Wtedy też mój chłopak wpadł na pomysł żeby spędzić ten tydzień w Zakopanem na wycieczkach rowerowych. Przyznam szczerze, że wycieczka rowerowa w Zakopanem za każdym razem była dla mnie bardzo przyjemna i bawiłam się przednio. Jeździliśmy bardzo dużo, udało nam się odwiedzić kilka pobliskich miejscowości. Czasami jazda wcale nie była łatwa, bo wjeżdżanie pod górę bywało męczące, jednak mimo wszystko w ostatecznym rozrachunku te codzienne wycieczki strasznie mnie relaksowały. Wszystko dzięki niezwykłym widokom, które po prostu mnie zachwycały i sprawiały, że czułam się niesamowicie spokojna jeżeli chodzi o moje myśli, bo pozbyłam się wszystkim stresów, ale jednocześnie byłam podekscytowana obcowaniem z naturą.

Myślę, że częściej zaczniemy odwiedzać góry latem. To, że nie ma śniegu nie oznacza, że nie można fajnie spędzić czasu. Widoki są zupełnie inne niż te, do których jestem przyzwyczajona, a więc wycieczka ta była dla mnie bardzo ciekawym i wyjątkowym przeżyciem. Pomysł mojego chłopaka z wynajęciem rowerów był świetny. Jednakże następnym razem może uda nam się zabrać własne dwuśladowce.