Wydajny spray champion

 

Jakiś czas temu zostałyśmy poproszone przez mamę o posprzątanie garażu taty, kiedy ten wyjechał w delegację. Wyglądało tam już niezbyt ciekawie, bo tata nie miał nigdy czasu poukładać wszystkiego, a jak był w domu, to nie chciałyśmy mu przeszkadzać. No i w końcu nadszedł ten dzień i wszystko dzięki nam zaczęło błyszczeć.

Korzystanie z emalii w sprayu

spray championGdy sprzątałyśmy, to znalazłyśmy spray champion, którym bardzo się zainteresowałyśmy. Okazało się, że to taka emalia w sprayu, która bardzo szybko schnie. Przeczytałyśmy do czego można jej używać. Producent zapewniał, że jest idealna do różnych metalowych tworzyw sztucznych, dlatego na początek odnowiłyśmy nią nogi od stołu taty, które nie wyglądały już najlepiej, kolor przestał być taki ładny jak kiedyś. Po kilku ruchach tym sprayem, stół odzyskał dawną młodość. Cieszyło mnie to, że nie pryskało nim na boki i nie byłyśmy brudne wcale podczas tego podrasowywania mebli ojca. Następnie wyczytałyśmy, że champion nadaje się też do drewna i różnych mebli. Od razu przyszedł nam do głowy pewien plan. Postanowiłyśmy trochę zmienić nasze biurko, ale nie tak, że całe byłoby w jednym kolorze. Zrobiłyśmy sobie szablony kropek i pasków i w ten sposób powstało nowe biurko w geometryczne wzory. Prezentowało się świetnie, aż chciało się przy nim siedzieć i pracować. Dowiedziałam się z instrukcji, że sprayem można też malować karoserię i rowery. Dlatego dałyśmy jeszcze kilka ozdób dla naszych jednośladów.

Spędziłyśmy super dzień. Na początek pomogłyśmy tacie, doprowadzając jego garaż do używalności. Później odnowiłyśmy swoje biurka i rowery i teraz przynajmniej nikt w okolicy nie będzie miał takich samych. Będziemy się z daleka wyróżniały, jak będziemy jechać. Bardzo mi się to podoba. Najchętniej jeszcze bym coś pomalowała.