koszulka

Wygodna odzież męska Cayler and Sons

Chyba każda młoda osoba pragnie wyglądać dobrze i czuć się swobodnie wśród znajomych na uczelni. Często jednak studenci rozpoczynający dopiero naukę na uniwersytecie są niepewni tego, jak należałoby się ubrać.

Cayler and Sons idealne na uczelnię?

koszulkaChociaż w internecie można natknąć się na wiele porad odnośnie wygodnej odzieży na uczelnię, takiej jak Backyard Cartel, to najczęściej odnoszą się one do żeńskiej części słuchaczy. Jak dobrać męski strój na uniwersytet, by był on maksymalnie wygodny, jednocześnie pozostający w modzie i zgodzie z zasadami dress-code panującego na uczelni wyższej? Warto zwrócić uwagę na kilka elementarnych zasad. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że naszym strojem reprezentujemy siebie. Nie powinno się więc przedkładać wygody ubrania nad jego walory estetyczne. Czapka Mitchell and Ness będzie się więc nadawała raczej na przerwę niż na zajęcia, ponieważ nawet po nich warto wyglądać stylowo. Silnie zwracająca uwagę odzież o krzykliwych kolorach lub zawierająca dwuznaczne napisy nie byłaby stosowna na uczelni, jednakże koszulka KOKA może być dobrym wyborem. Należy też pamiętać o odpowiednim typie spodni. Kolorowe, turystyczne szorty lub coraz bardziej popularne wśród młodych mężczyzn przetarte jeansy nie prezentują się dobrze na uniwersytecie. Jak więc się ubrać? Czyste, wyprasowane i skromne ubranie na przykład modne produkty Cayler and Sons, w stonowanych kolorach będzie idealnym wyborem.

Elegancja nie oznacza od razu konieczności zakładania garnituru, który jest nie tylko mało wygodny, ale również zbyt oficjalny, by nosić go na co dzień. Dobrym pomysłem jest styl casual, którego przykładem jest Prosto Klasyk, który znajduje zastosowanie w prawie każdej sytuacji. Zawsze warto wybrać ubrania dobrze uszyte i skrojone, które posłużą nam dłużnej niż jeden sezon.