tapety

Wymiana tapet w pokojach

W ubiegłym miesiącu wraz z żoną postanowiliśmy w naszym mieszkaniu zrobić drobny remont. Mianowicie postanowiliśmy w pokoju naszym i pokoju naszego dziecka wymienić tapety ścienne. Prawdę mówiąc tapety u nas w mieszkaniu już dawno nie były wymieniane, a te które były, to były już na prawdę zniszczone.

Pora na wymianę tapet

tapetyWstyd było kogokolwiek zapraszać do pokoju, gdzie są takie zniszczone i przestarzałe tapety. W sklepie z takim wyposażeniem wybraliśmy idealne tapety ścienne do naszego pokoju, od razu jedne rzuciły nam się z żoną w oko i to właśnie je wybraliśmy. Na całe szczęście ich cena nie była na tyle wysoka, żebyśmy nie mogli sobie na nie pozwolić. Do pokoju naszej czteroletniej córeczki wybraliśmy kolorowe tapety zmywalne. Konieczne było wybranie właśnie takich tapet, ponieważ nasza mała córeczka jest właśnie w takim wieku, że wprost uwielbia malować po ścianach, także gdybyśmy nie wzięli takich właśnie tapet, to można powiedzieć, że już po miesiącu, góra dwóch tapeta byłaby po prostu do wyrzucenia. Wybraliśmy wraz z żoną takie tapety, które nam się bardzo, ale to bardzo podobały, a jednocześnie nie były zbyt drogie. Co prawda niektóre tapety były widać, że lepszej jakości, aniżeli te które wybraliśmy, ale niestety ich cena była po prostu dla nas zaporowa. Ja niestety nie znam się na kładzeniu tapet, także musiałem zatrudnić fachowców, którzy znają się właśnie na takiej robocie i oczywiście musiałem im zapłacić.

Całe szczęście byli to znajomi mojego brata, także można powiedzieć, że trochę z tej racji ” zeszli ” z ceny i wskutek tego zapłaciłem mniej, niż zapłaciłbym normalnie. Tapety wyglądają super, efekt nam wszystkim bardzo, ale to bardzo się podoba. Nawet moi rodzice, którzy nas niedawno odwiedzili zachwycali się naszymi nowymi ścianami.

Sklep, w którym kupowałam tapety: wyjatkowetapety.pl