Wynajęcie pokoju z wygodnym narożnikiem

Na studia wyjechałam do Bydgoszczy. Rodzice opłacali mi wszystko i dzięki temu mogłam wynająć sobie jakiś pokój blisko uczelni. Nie chciałam mieszkać w akademiku, bo byłam zdolną dziewczyną i chciałam skupić się przede wszystkim na nauce a nie imprezowaniu jak moje koleżanki.

Komfortowy sen na podwójnym narożniku 

podwójny narożnikWynajęłam pokój u przyjaciółki mojej mamy, która mieszkała blisko uczelni. Ucieszyła się, że u niej zamieszkałam, ponieważ była samotna i towarzystwo się jej przydało. Pierwszego dnia razem z koleżanką mamy pojechałam na zakupy, żeby wyposażyć swój pokój. Kupiłam pościel i wiele innych potrzebnych rzeczy. To był męczący dla mnie dzień i chciałam szybko iść spać. W moim pokoju stał podwójny narożnik, który miał służyć mi do spania. Złożony wcale nie zabierał tak dużo miejsca i mogłam ustawić w pokoju jeszcze sporo swoich rzeczy. Koleżanka mamy powiedziała mi, że zdecydowała się na ten narożnik, gdyż w każdej chwili można go złożyć i w pokoju panował porządek. Klasyczne łóżko w takiej sytuacji by się nie sprawdziło. Rozłożyłam narożnik sprawnie, ponieważ był łatwy w obsłudze. Kiedy się położyłam spać to od razu zauważyłam, że był on szalenie wygodny. Na dodatek miałam sporo miejsca i mogłam spać nawet w poprzek. Nawet nie zauważyłam kiedy zasnęłam. Kiedy obudziłam się rano, to byłam wypoczęta i szczęśliwa. Od razu zadzwoniłam do mamy, żeby powiedzieć jej o tym narożniku. U siebie w domu miałam jednoosobowe łóżko i taka zmiana była dla mnie korzystna.

Czasami zapraszałam do siebie do pokoju koleżanki, żebyśmy mogły się razem uczyć. Zawsze siadałyśmy na narożniku, który był taki wygodny. Dziewczynom podobał się mój pokój. Mieszkało mi się w nim komfortowo a z koleżanką mojej mamy zawsze dogadywałam się bez problemu.