Wyprzedałam wszystkie rodzaje biustonoszy

Handlem to się zajęłam kilkanaście lat temu. Kiedyś to były inne czasy i wszystko jakoś tak łatwiej szło. Teraz to konkurencja była większa i musiałam ciągle wprowadzać nowości, żeby nie zostawać w tyle. Musiałam utrzymać swój sklep na poziomie jak dotychczas.

Klientki zachwycone biustonoszami

biustonosze sklepbiustonosze sklepW zasadzie to nigdy nie oferowałam żadnych wyprzedaży, ponieważ sądziłam, że skoro mam niskie ceny to takie akcje nie były konieczne. Różnego rodzaju biustonosze sklep mój oferował i przychodziły do mnie kobiety w różnym wieku i z różnymi potrzebami. Kiedy dowiedziałam się, że w sklepie niedaleko mają podobne ceny do moich to zdecydowałam się na wyprzedaż. Obliczyłam wszystko dokładnie, ponieważ nie chciałam być stratna. Mogłam pozwolić sobie na wyprzedaż biustonoszy w cenie niższej o dwadzieścia procent. Informację umieściłam na witrynie sklepu, żeby każda klientka widziała co przygotowałam. Tego samego dnia odwiedziło mnie wiele kobiet, które kupowały sobie po kilka rodzajów biustonoszy. Dzięki temu, że oferowałam niższe ceny to mogły pozwolić sobie na takie szaleństwo. Ja sama w domu mam około pięćdziesięciu biustonoszy i wiem jakie to ważne. W ciągu tygodnia wyprzedałam cały asortyment i musiałam zgłosić się do producenta po dostawę. Był zaskoczony, ponieważ niedawno robiłam zakupy i zapytał co zrobiłam, że tak szybko wyprzedałam cały towar. Pochwalił mój pomysł i nawet dał mi rabat na zamówienie, żebym mogła zarobić na tym jeszcze więcej. To porządny i wyrozumiały człowiek.

Od tamtego czasu regularnie oferowałam promocje i wyprzedaże, ponieważ ostatecznie okazało się to bardzo opłacalne. Mimo niższych cen zarabiałam w takim okresie o wiele więcej a o to przecież mi chodziło. Znowu czułam się jak za dawnych lat a interes kwitł.