Zabawne kolekcjonerskie dokumenty jako prezent

Mój mąż niedawno skończył czterdziestkę. Z tej okazji zrobiłam dla niego naprawdę duże przyjęcie. Jednak czterdziestka to jest taki okres, który wypada tak samo jak osiemnastkę uczcić. wiedziałam, że mąż nie jest szczęśliwy z tego powodu, że ma już czterdzieści lat także miałam nadzieję, że to przyjęcie w jakiś sposób poprawi mu chociaż trochę humor.

Zabawne dokumenty jako prezent

zabawne kolekcjonerskie dokumentyNa to przyjęcie do męża zostali zaproszeni nie tylko znajomi ale także duża część rodziny. Chciałam żeby był to jego dzień i żeby było jak najwięcej jemu bliskich osób. Naprawdę spędziłam trochę czasu nad tym żeby przyjęci było udane i żeby do końca była to dla męża niespodzianka. A zapraszając taką ilość osób nie jest to wcale takie proste. Myślałam także nad tym co bym mogła kupić mężowi na prezent. Chciałam bardzo żeby było to coś zabawnego. Przeglądając internet znalazłam zabawne kolekcjonerskie dokumenty, które od razu przypadły mi do gustu. Wśród tych dokumentów było na przykład prawo jazdy czy dowód osobisty a także miesięczny bilet na jeżdżenie windą. Myślę, że taki prezent rozbawi mojego męża i sprawi, że nie poczuje się tak naprawdę dorosły. Te dokumenty także dużo nie kosztowały także zdecydowałam się zamówić trzy różne. Wybrałam jakieś bardzo mocno śmieszne zdjęcia męża. Gdy dostałam przesyłkę z tymi dokumentami to śmiałam się sama do siebie. No były naprawdę świetne a najlepsze było w nich to, że wyglądały niemal jak prawdziwe.

Podczas imprezy niespodzianki dla męża dałam mu te dokumenty. On także śmiał się z nich i wszystkim je pokazywał. Następnego dnia ma iść do banku i już obmyślał jak zrobi kawał pani w banku pokazując ten śmieszny dowód z absurdalnymi danymi. Naprawdę cieszyłam się z tego powodu, że kupiłam mu coś takiego śmiesznego a nie nic innego.