Zaginiona faktura na balustrady szklane

Pracuję w firmie, która sprzedaje towary najlepszej jakości. Towary zamawiamy od polecanych producentów. Sprzedajemy je w miejscowości Wrocław. W ofercie mamy między innymi drzwi szklane a także balustrady i kabiny w różnych rozmiarach.

Nie wystawiono faktury na balustrady szklane!

szklane balustrady

Dla naszych klientów na ich prośbę zapewniamy też kabiny prysznicowe na wymiar. Ostatnio przygotowywałam pracowałam nad sporym zleceniem. Zlecenie dotyczyło dobrego klienta, z którym udało mi się podpisać już wiele umów. Z klientem współpracujemy od lat. Zamawia od nas drzwi szklane i balustrady. Zawsze nasza współpraca była na najwyższym poziomie. Klient kupował drzwi szklane i balustrady do swojej nowej nieruchomości. Klient jest deweloperem i buduje hotel w Sopocie. Hotel miał być ekskluzywny dlatego klient chciał zamontować sprzęt najwyższej jakości. Klient zdecydował się na kabiny prysznicowe na wymiar. Klient doceniał nasze balustrady i drzwi bo nie raz je montował w swoich nieruchomościach. Zawsze bardzo dobrze współpracowało mi się z tym klientem. Doceniam jego spora wiedzę na temat materiałów, które sprzedajemy. Klient kiedyś pracował jako szklarz więc zna się na branży, w której pracuję. Szklarz w dzisiejszych czasach to bardzo dobry zawód. Wiele firm poszukuje szklarza z doświadczeniem do montażu drzwi szklanych lub balustrad. Szklane balustrady, które mamy w ofercie można montować wewnątrz i na zewnątrz budynku. Fachowo wykonane szklane balustrady z Wrocławia spełniają wszystkie atesty i wymagania unijne. Wszystkie materiały, które klient zamówił mieliśmy na stanie.

Magazynierzy wszystko zgodnie z listą zapakowali i wysyłka miała iść kurierem. Kabiny prysznicowe na wymiar są bardzo drogie dlatego zależało mi żeby materiały zostały dobrze zabezpieczone. Klient dostał towar następnego dnia. Podziękował za miłą współpracę i mam czekać na kolejne zlecenie za trzy miesiące.