Zajmuję się produkcją okien

Do wszystkiego doszedłem samodzielnie. Może i nie byłem orłem w szkole, ale mimo to doskonale poradziłem sobie w życiu. Teraz jestem szanowanym przedsiębiorcą i współpracuję nawet z zagranicznymi kontrahentami. Nikt by nie pomyślał, że tak dobrze mi pójdzie.

Przy produkcji okien pracują moi najlepsi pracownicy

okna produkowane w JastrzębiuZaraz po szkole średniej postanowiłem pójść do pracy. Nie myślałem w ogóle o studiach, ponieważ od razu chciałem zarabiać pieniądze. Pracowałem u szklarza i zaraz po tym otworzyłem własną działalność. Nie powiem, dużo pomogły mi kontakty, które zyskałem w międzyczasie. Moje okna produkowane w Jastrzębiu znane są wszędzie, ponieważ zatrudniam najlepszych pracowników, którzy są rzetelni. Jest u mnie taki Marcin, który odpowiada za kontakty z zagranicznymi kontrahentami. Zna języki i dla niego porozumiewanie się w obcym języku nie stanowi problemu. To dzięki niemu okna produkowane w Jastrzębiu zamawiają również zagraniczne firmy. Nawet za wyższą cenę im wysyłamy nasze okna a u nich to i tak się opłaca kupować, ponieważ jest bardzo korzystnie. W mojej firmie zatrudniam także syna, który w przyszłym roku zaczyna studia. Namawiam go do nauki, ponieważ chcę, ażeby zdobył doświadczenie. On z kolei zarządza zespołem ludzi, którzy zajmują się produkcją. Zarabia u mnie bardzo dobrze, ale traktuję go na takim samym poziomie jak wszystkich swoich ludzi. Nie ma żadnych wyjątków. W przyszłości być może on przejmie moje stanowisko i będzie prowadził tę firmę. Jak się sprawdzi to na pewno tak będzie.

Marcin niedawno zdobył kolejnego klienta z zagranicy i mamy mu dostarczyć ponad tysiąc okien. Produkcja przebiega teraz na dwie zmiany, ponieważ musimy się wyrobić w terminie. Jak się uda, to będziemy współpracować na stałe z tą firmą.