Zamawiam wykonanie płotu z betonu

Moje hale przemysłowe znajdują się na obrzeżach miasta. Jest to nieogrodzony teren co ostatnio zaczęło mi przeszkadzać. Postanowiłem szybko rozprawić się tym problemem i zainwestować w płot, który będzie najlepszym rozwiązaniem.

Firma wykonała dla mnie tanio płot z betonu

płoty wykonane z betonu z ŁodziZleciłem pracownikom zmierzenie całego terenu, ażeby mieć orientację ile metrów takiego ogrodzenia będzie potrzebne. Skontaktowałem się z firmą, która oferuję bardzo dobre płoty wykonane z betonu z Łodzi i postanowiłem podjąć z nimi współpracę. Wskazałem wielkość terenu, ażeby mogli mi wstępnie wyliczyć koszty. Kiedy dostałem rozliczenie za pomocą poczty elektronicznej to się zaskoczyłem, bo okazało się dość tanio. Zaoszczędzę połowę budżetu, który przeznaczyłem na ten cel. Umówiliśmy się na montaż od razu. Nie będzie to w żaden sposób przeszkadzało podczas naszej pracy a pracownicy tej firmy swobodnie będą mogli wykonywać swoje obowiązki. W poniedziałek z samego rana na terenie już stały samochody tej firmy a pracownicy zajmowali się płotem. Taką obsługę to ja rozumiem i bardzo cenię. Wpłaciłem zaliczkę, ażeby mieć pewność wykonanego zlecenia a na resztę umówiliśmy się jak już płot będzie stał na moim terenie. Chcę mieć dodatkowe cztery bramy wjazdowe i wskazałem miejsca, w których mają się one znaleźć. Zamówiłem bramy wjazdowe z tej samej firmy co płoty wykonane z betonu z Łodzi i dzięki temu zamontowane one zostały nieco taniej. Sądzę, że w ciągu miesiąca to już cały teren na pewno będzie ogrodzony. Na pewno nie dłużej.

Jestem teraz bardzo zadowolony, ponieważ cały teren jest ogrodzony i wszystko jest bezpieczne. Firma spisała się jak należy i na pewno będę ich polecał. Najważniejsze, że wszystko udało się sprawnie i przede wszystkim tanio załatwić.