Zamówienie karykatury na prezent

Moja przyjaciółka obchodziła tydzień temu swoje 25 urodziny. Chciałam jej z tej okazji podarować coś specjalnego. Długo nie mogłam wymyślić niczego ciekawego, bo moje wymagania były dość konkretne – chciałam, by był to zabawny upominek, który będzie także przypominał jej o naszej przyjaźni, ponieważ znamy się od dawna i wiele razem przeszłyśmy.

Karykatury wykonane na podstawie zdjęcia

karykatura ze zdjęciaChciałam również, aby był to prezent, który będzie mógł zawisnąć u niej na ścianie, żeby każdego dnia przypominał jej o tym, że może na mnie liczyć. Po długich rozmyślaniach w końcu wpadłam na świetny pomysł. Była to karykatura ze zdjęcia, która przedstawiała naszą dwójkę. Moja przyjaciółka była w centrum obrazka, to ona przecież była gwiazdą tego dnia i chciałam, aby poczuła się wyróżniona. Jednak ja stałam obok, a obrazek zwieńczony był cytatem o przyjaźni, który nam obu jest bardzo bliski. Zamówienie tej karykatury było bardzo proste, a kontakt z artystą przebiegł bardzo sprawnie. Wystarczyło wysłać kilka zdjęć naszych twarzy oraz dogadać się co do wszelkich szczegółów, jakie związane były z rysunkiem, jaki sobie wyobraziłam. Musze przyznać, że karykaturzysta świetnie się spisał, jak dostałam jego gotową pracę, wybuchnęłam śmiechem. Doskonale uwypuklił cechy charakterystyczne naszego wyglądu, dzięki czemu rysunek był świetny. Jak tylko został rozpakowany podczas imprezy urodzinowej, wprawił solenizantkę w lepszy nastrój. Myślę, że doceniła także przekaz, o który mi chodziło.

Wręczenie komuś karykatury w prezencie jest rewelacyjnym pomysłem, nie tylko na urodziny, ale również na inne okazje. Jest to rysunek, który z pewnością poprawi humor osobie, która go otrzyma. Poza tym jest świetną pamiątką, która na pewno będzie budzić pozytywne wspomnienia.