Zapachy do mojego samochodu

Bardzo się cieszyłam kiedy mogłam kupić nowy samochód. Był dokładnie taki jak chciałam, miał bogate wyposażenie. Był jednak jeden mankament. Nowe auta pachną raczej fabryką, tapicerką, plastikiem niż czymś przyjemnym. W lecie mogłam jeździć z otwartymi oknami, ale w zimie czy w deszczu już nie wchodziło to w grę.

Różnorodne zapachy do auta

zapachy samochodoweWietrzyłam auto kiedy stało przed domem, nawet wyczyściłam go w środku wiśniowym sprayem do kokpitów i odświeżyłam tapicerkę ładnie pachnącym proszkiem. To jednak nie wystarczyło. Mój nos jest zbyt wrażliwy i musiałam kupić zapachy samochodowe. Broniłam się przed tym, ponieważ myślałam, że jestem skazana na brzydkie choinki o nieciekawych zapachach, jakie można kupić na każdej stacji benzynowej. Potem zobaczyłam, że mogę także kupić odświeżacze powietrza znanej marki, takie jakich używam w domu. Mini odświeżacz montuje się na kratce wentylacyjnej i można regulować intensywność zapachu. Tu kompozycje są bardziej dopracowane i zróżnicowane, ponadto odświeżacz dobrze się prezentuje i jest wydajny, nie tak jak choinka zapachowa. Postanowiłam że zajrzę jeszcze na stronę sklepu motoryzacyjnego żeby zobaczyć, czy specjalistyczna firma nie będzie miała czegoś więcej. Okazało się, że do auta można kupić perfumy! W życiu nie sądziłam, że coś takiego istnieje. Wystarczy psiknąć nimi na dywaniki samochodowe, podłogę lub tapicerkę, a zapach rozniesie się po całym aucie. To wygodne rozwiązanie a oferowane zapachy są bardzo luksusowe.

Od razu kupiłam perfumy do swojego auta i zaczęłam je testować. Już po pierwszym użyciu zniknął nieprzyjemny zapach w samochodzie, a moja podróż była o wiele bardziej komfortowa. Po drugim już nic nie czułam poza perfumami. Perfumy wystarczą mi na długo, więc wiem, że był to najlepszy zakup z możliwych.