Zatrudniłam firmę, która będzie odbierać śmieci

 

Pracuję w spółdzielni. Jestem zadowolona z mojej pracy. Mam cudownego szefa, który jest bardzo miły. Stara się nam ze wszystkim pomóc. Załatwił nam dobra pensję i na każdym kroku docenia moją i moich koleżanek pracę. Każda z nas ma różne obowiązki, za które jesteśmy odpowiedzialne.

Załatwiam odbiór śmieci

odbiór śmieci z KrakowaPracę w spółdzielni załatwiła mi mama, która odchodziła na emeryturę. Mama przepracowała w spółdzielni wiele lat. Pieniądze zawsze były na czas i mama zawsze chwaliła swoją pracę. Postanowiła załatwić mi rozmowę o prace jeszcze jak chodziła do pracy. Mama wiedziała jak ciężko jest na rynku pracy a ja akurat skończyłam studia. Wiedziała, że do spółdzielni ciężko się dostać i dlatego mi w tym pomogła. Ja bardzo dobrze zaprezentowałam się na rozmowie kwalifikacyjnej i bez problemu dostałam się do pracy. Firma, w której pracuję znajduje się w centrum Krakowa. Spółdzielnia zarządza wieloma budynkami. Jestem odpowiedzialna za odbiór śmieci z naszych bloków. W naszym mieście wiele firm zajmuje się tymi obowiązkami. Musiałam wybrać firmę, która zapewni nam najniższe ceny i wysoka jakość swoich usług. Odbiór śmieci z Krakowa jest wykonywany w różnych sposób. Można wybrać kilka dni w tygodniu kiedy firma przyjeżdża i odbiera posegregowane śmieci. Ja jednak zdecydowałam się na odbiór śmieci, który będzie wykonywany przez firmę codziennie. Jeżeli mieszkańcy mają większe śmieci też mogą to do mnie zgłaszać i ustalam z nimi indywidualne terminy.

Koło każdego bloku znajdują się śmietniki z rożnymi pojemnikami. Mieszkańcy chętnie segregują śmieci. Dzięki temu, że śmieci są posegregowane płacimy mniej za ich wywóz. Poza tym segregowanie śmieci jest bardzo ważne dla środowiska, w którym żyjemy. Mam nadzieję, że mój przełożony zawsze będzie zadowolony z mojej pracy. Zawsze staram się wykonywać moje obowiązki jak najlepiej.