Zdrowe plecy z Herlitz Smart

Od jakiegoś czasu córka próbowała namówić mnie na nowy plecak. Przez jej ciągłe namowy postanowiłam, że wybiorę coś dla niej. Firmę Herlitz znałam już wcześniej, ponieważ dziewczynka bardzo lubiła ich pisaki i w całym domu roiło się od nich. Nie wiedziałam jednak, że produkują również plecaki.

Herlitz Smart – plecaki z myślą o zdrowiu dzieci

tornister herlitz smartNa tornister Herlitz Smart natknęłam się przypadkowo, podczas zakupów w markecie. Zauważyłam, że w sklepie jest promocja na plecaki dla dzieci, dlatego skuszona ceną zaczęłam przeglądać wystawione tornistry. W moje ręce wpadł fioletowy model z różowym kotkiem i małymi serduszkami. Wiedziałam, że spodoba się mojej córce, ponieważ to jej ulubiony kolor, a koty kocha całym sercem. Nie chciałam jednak kierować się wyglądem – w końcu chodziło mi o to, aby był wygodny i nie obciążał jej pleców za bardzo. Nie chciałam dokonywać zbyt szybkiego wyboru, dlatego wróciłam do domu i poszukałam informacji na temat tornistra Herlitz Smart. Producent gwarantował usztywnienie i wyprofilowanie tyłu, możliwość regulacji szelek, wygodę noszenia i niską wagę. Wolałam jednak kierować się prawdziwymi opiniami ludzi. Po przejrzeniu internetu spotkałam się głównie z pozytywnym zaskoczeniem na ten plecak. Podobno idealnie sprawował się w swojej roli. Postanowiłam zdecydować się na niego. Po tygodniu noszenia moja córka powiedziała mi, że plecak jest bardzo wygodny i piękny, a wszystkie koleżanki jej go zazdroszczą. Sama zrobiłam porównanie i rzeczywiście plecak był lżejszy od tego, który miała wcześniej. Dodatkowo byłam zadowolona z odblaskowego paska na przodzie. Dzięki temu moja córka była widoczna z daleka i względnie bezpieczna.

Odpowiedni plecak jest bardzo ważny dla dziecka, ze względu na wygodę w noszeniu i obciążenie, które stanowi. Dzieci w jej wieku nie noszą dużej ilości książek, ale to nie zmienia faktu, że jest ciężarem dla pleców. Teraz już wiem, że przy wyborze plecaka muszę kierować się zdrowiem dziecka.