Zdrowe posiłki dla naszych projektantów gier

Nasza firma, która zajmowała się projektowaniem gier miała na prawdę świetnych specjalistów. Jednak jako osoba będąca w zarządzie zauważyłem, że mają na prawdę sporo ciężkiej pracy. Nie którzy z nich zapominali kanapek, ponieważ mieli tak wiele obowiązków na swojej głowie.

Zorganizowałem catering dla naszego biura 

zdrowy catering do biura w WarszawiePewnego dnia zaproponowałem przyjazne rozwiązanie dla wszystkich pracowników. Chciałem zamówić catering do biura. Wiedziałem, że na takie większe zlecenia można wynegocjować korzystną cenę, a dzięki niskim opłatom oraz części opłacanej przez firmę każdy z pracowników będzie miał zdrowy posiłek na czas. Mój pomysł szybko zyskał uznanie. Jednak to ja miałem zająć się wyborem firmy. Wiedziałem, że muszę napisać do wielu placówek i wybrać najbardziej korzystną umowę. To było ważne, jeżeli chciałem zredukować wysokie koszty. Po wysyłaniu wiadomości zrozumiałem, że najlepszy dla nas będzie zdrowy catering do biura w Warszawie z wieloletnim doświadczeniem, które pozwala na przygotowywanie najlepszej jakości jedzenia. Dla mnie była to wielka szansa na podpisanie świetnej umowy. Na dodatek dania były na prawdę zróżnicowane i nasi programiści oraz projektanci z łatwością mogli znaleźć coś dla siebie. Po pewnym czasie widziałem, że wybrałem na prawdę świetną firmę. Chyba nie było nie zadowolonej osoby. To sprawiło, że każdy miał swoje drugie śniadanie na czas. Na dodatek w domu nie trzeba było myśleć o jedzeniu do pracy. Catering zawsze był punktualny i przygotowywał wysokiej jakości dania, które były świetnie zbilansowane.

To sprawiło, ze ludzie chętnie z niego korzystali. Nasze biuro miało od razu lepsze humory i każdy miał więcej energii do projektowania gier. Cieszyłem się, ponieważ mój pomysł zyskał uznanie i stał się pomysłem na co dzień.