Zrobienie kursu angielskiego poszło mi szybko

Nie przepadałem za swoją obecną pracą. Nie dawała mi satysfakcji i uważałem, że byłem za dobry, ażeby zajmować się czymś takim. Szukałem innego zatrudnienia, ale póki co nie trafiłem na żadne ogłoszenie, które warte byłoby mojej uwagi. Kolega jednak podsunął mi świetną propozycję.

Skorzystanie z szybkiego kursu nauki języka 

szybki kurs angielskiego bydgoszczZ Maciejem, moim kolegą z osiedla często się widywałem i wiedział on doskonale, że szukałem innej pracy. Ostatnio jak się spotkaliśmy to powiedział mi, że w jego firmie szukają pracownika do obsługi zagranicznego klienta. Oferta mi odpowiadała, ale musiałem podszkolić język. Maciej polecił mi szybki kurs angielskiego bydgoszcz, z którego miał okazję korzystać. Bardzo był zadowolony z efektów nauczania i dzięki tej szkole potrafił bez problemu porozumieć się w języku angielskim. Zapisałem się do tej szkoły, bo praca warta była takiego poświęcenia. Maciej mnie polecił u swojego kierownika i moje szanse na to zatrudnienie wzrosły. Na kursie było wiele osób, gdzie niektóre miały pierwszy raz styczność z tym językiem. Zrobiony został test wiedzy dla wszystkich uczestników, który miał decydować o zakwalifikowanie do grupy pod względem znajomości języka. Dostałem się na najwyższy poziom, bo znałem język a jedynie chciałem się podszkolić dodatkowo. Lekcje prowadził zagraniczny nauczyciel, z którym świetnie mi się pracowało. Szybko mi szła nauka języka w tej szkole i w mgnieniu oka podciągnąłem się z tej wiedzy. Byłem gotowy do rozmowy kwalifikacyjnej.

Pracę dostałem bez żadnego problemu i byłem zadowolony, ponieważ w końcu miałem zajęcie, które sprawiało mi przyjemność. Radziłem sobie z klientami zagranicznymi doskonale i zawsze potrafiłem się z każdym dogadać co zostało docenione przez moich przełożonych.